Konkurs żywieniowy NestléStaż w znanej firmie? Czemu nie? Chociaż sama studentem jeszcze nie jestem, (63% matur mam już za sobą!) myślę już o zdobywaniu nowych ciekawych doświadczeń.  Praktyki związane z kierunkiem studiów wydają się być czymś bardzo przydatnym, dlatego konkurs Nestle może być szansą dla niejednego z Was. A o co tak  dokładnie chodzi przeczytacie poniżej, powodzenia!

Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestlé dla studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym stylem życia jest realizowany w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health & Wellness(NHW) popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie.

Celem projektu jest wsparcie młodych pasjonatów racjonalnego żywienia w pierwszych krokach ich kariery zawodowej. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników.
Za pośrednictwem portalu Facebook pomaga im w tym Natalia Honorata Witalna - wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu.

Celem konkursu jest również wsparcie uczelni w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł.

Na autorów najlepszych prac czekają:
· 3 staże w Nestlé
· udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji
· szkolenie z autoprezentacji, przeprowadzone przez agencję Synertime


Partnerami Projektu są: Eurostudent, Europejskie Forum Studentów AEGEE.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawki się cieszą na każdy miły komentarz :)